Witam serdecznie

sobota, 9 marca 2013

Turkusowy

Turkus,a skoro turkus to oczywiście inspiracja biżuterią Kleopatry narzuciła się samoistnie;))Opanowywanie na bieżąco różnych bardzo przydatnych technik nawlekania koralików,znalazło od razu zastosowanie.


Naszyjnik i bransoletka.
Turkusy otulone różnymi odcieniami złota


Niedostępny

4 komentarze:

 1. Absolutnie boskie! Na razie zmierzam popracować z elegancko opadłą szczęką i mrugającym oczkiem a wrócę tu jak się jakoś opanuje;)

  Tak sobie pomyślałam, że gdybym zdołała ująć w karby swoja cierpliwość, tak aby popełnić choć jeden tak piękny przedmiot.....to chyba recepta na niejedno! Oj dałaś mi do myślenia, za co Ci prze-dziękuję.

  Pozostaję w zachwycie,
  Serdecznie pozdrawiam i do "za chwilkę"
  Geo

  OdpowiedzUsuń
 2. Świetny opis sytuacyjny:))Jak zobaczyłam w wyobraźni to zaczęłam się zastanawiać czy opad szczęki może być elegancki;))

  Ciekawe co Ci tak dało do myślenia? :)
  Miło mi i niechaj zachwyt trwa,dzięki za już i dzięki na zaś;)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Szczęka dyskretnie podwiązana....elegancja w miarę uratowana - popracuję nad tym:)

   Nad rolą sztuki w życiu, nad chęciami do kształtowania piękna miast burzenia - które, niewątpliwie jest szybsze i wymaga mniej zachodu...ZAMKI Z PIASKU - któregoś kiedyś decydujemy się już nie burzyć i wtedy rodzi się w nas Człowiek Twórczy:)

   Usuń
 3. O widzisz,a taki dniem przełomowym jest pogodzenie się ze sobą i swoimi słabościami.Kiedy pokochamy siebie zaczynamy tworzyć piękno wokół.

  OdpowiedzUsuń