Witam serdecznie

czwartek, 18 kwietnia 2013

Lampa Alladyna :)

Naszyjnik amulet robiony na specjalne zamówienie i niczym lampa Alladyna ma wyczarować to do czego został powołany.


To olbrzymi awenturyn wzmocniony u góry zielonkawą taflą kryształu fluorytu,drobnymi kosteczkami awenturynu oraz bryłkami amazonitu.


Oprawiony w koraliki,całość wykończona srebrną krawatką na naturalnym rzemieniu ze srebrnymi końcówkami i karabinkiem. 
Zielony fluoryt  nie tylko wycisza ale i pozwala poradzić sobie z nadmiarem chaotycznej energii. Ma działanie odświeżające i oczyszczające, tak jak wiosna odnawia wszystko po zimie Jest dobrodziejstwem w chwilach gniewu i wyciszania impulsywnych zachowań. Pozwala bowiem głębiej przyjrzeć się danej sprawie, kierować się intuicją i rozsądkiem.
Pomaga w likwidowaniu barier w funkcjonowaniu prawej półkuli mózgu. Uwolnienie od frustracji i zagubienia pozwala prawej półkuli badać i rozumieć zawiłości życia.
.Usuwa negatywne elementy i robi miejsce na nową, świetlistą energię; podnosi wibrację. Awenturyn jest wzmacniaczem i przekaźnikiem energii przyrody lasów, łąk i pól. Pomaga czerpać energię, otwiera nas na naturę.
Uspokaja i ułatwia relaksowanie się przed snem. Zmniejsza napięcie i łagodzi szok. Osobę, która go nosi, obdarza odwagą, niezależnością, kreatywnością, pogodą ducha.

Wzmacnia ciało i system nerwowy, poprawia witalność. 

Amazonit łagodzi system nerwowy , pomaga pozbyć się emocjonalnych zmartwień i żalów poprzez wyrażenie ich w twórczości . Zwiększa pewność siebie ukierunkowaną zarówno w stosunku do samego siebie jak i innych .


2 komentarze:

 1. Witaj Kropelko,

  Jako że to na mojej szyi zawiśnie ten pięknie wykonany amulet, jestem zaszczycona móc umieścić komentarz jako pierwsza:)
  Wielokrotnie podziwiałam amulet, który wykonałaś specjalnie dla mnie, ale chyba o czymś zapomniałam, tak więc natychmiast się poprawiam:)

  Bardzo serdecznie Tobie dziękuję za zaangażowanie, jak również za dobór odpowiednich elementów naszyjnika. Poświęciłaś dużo czasu aby dopasować go do mojej osoby i bardzo to doceniam. Dziękuję również za to, że w przygotowanie amuletu włożyłaś nie tylko wiele pracy ale również serce. Dziękuję i pozdrawiam.

  aaancia

  OdpowiedzUsuń
 2. Dziękuję Aniu za słowa uznania:)
  Niech Ci pięknie i długo służy dając radość oczom i duszy.

  OdpowiedzUsuń