Witam serdecznie

czwartek, 3 października 2013

Wciąż pod górkę

Muszę sobie ponarzekać.
Nie jest dobrze,ja nie jestem dość dobra,aparat jest do kitu,fotografia słaba.
Biżuteria do szuflady,czas sobie przyswoić tajniki z kolejnego przedmiotu.
Zdjęcie Caprichoski uświadomiło mi jak daleka droga przede mną
a już gwoździem było potwierdzenie profesjonalistów.   

Jednak słowa Zeli dźwięczą mi niczym dzwon.
Jeszcze raz dzięki za szczyptę krzepy;)

A tymczasem powstanę i posłucham
                

4 komentarze:

 1. Oj, Kropelko ;) Nie łam się! Chmurzasty dzień, przemęczenie, jesień... Odpocznij dziś, a jutro będzie lepiej :) Twoja twórczość to naprawdę cudne cudeńka :) Właśnie mam jedno na sobie :D I chcemy ich jak najwięcej! :) Proponuję Ci duży kubełek lodów :) Działają momentalnie na poprawę nastroju :) Nie daj się! :)
  Buziaki :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Dzięki jesteś kochana.
  Co z tego,że twórczość cudna,jak fotograf do kitu.
  No dobra, wrzucę to twórcze dzieło,które jest podobno niedoskonałe od strony fotograficznej i wrócę do drążenia tajników podobno najtrudniejszej fotografii.
  Ps.kubełek lodów to na głowę w chmurach;)
  Buziaki.

  OdpowiedzUsuń
 3. HALO KROPELKA CZY TY WIERZYSZ W SIEBIE I SWOJE MOŻLIWOŚCI CZY WIERZYSZ W SŁOWA KONKURENCJI, KTÓRA ZAWSZE BĘDZIE. JESTEŚ DOBRA W TYM TE WSZYSTKIE DZIEŁA SĄ NAPRAWDĘ ŚLICZNE. CAŁY CZAS COŚ NOWEGO. I TEGO SIĘ TRZYMAJ. CAŁE ŻYCIE JEST WALKĄ O COŚ A TY DALEJ UDOWADNIAJ ŻE JESTEŚ DOBRA, BO TAK JEST. A NA KRYTYKĘ TRZEBA BYĆ ODPORNYM. ZDJĘCIA MASZ SUPER, MY JAKOŚ DOBRZE WIDZIMY I NAJWAŻNIEJSZE ZDANIE TO ZDANIE OGLĄDACZA TWOICH DZIEŁ. A TY SIĘ ZAŁAMAŁAŚ JAK MAŁA DZIEWCZYNKA. CHOLERA JASNA GŁOWA DO GÓRY I DO ROBOTY. NIE DAJ SIĘ, BO KONKURENCJA CZEKA NA SŁABEUSZY ŻEBY ICH WYELIMINOWAĆ. DLA NICH NAWET KRZYWA DZIURKA W ŻYŁCE BĘDZIE POWODEM. POZDRAWIAM CIEPLUTKO BRZOZA401

  OdpowiedzUsuń
 4. Halo Brzoza, halo słyszę Cię ;) nie krzycz na mnie już, luzik nie możesz się denerwować :)*
  Nie załamałam się tylko poględziłam trochę wkurzona na swoje niedoskonałości i ostro wzięłam się za studiowanie fotografii. Kolia nawet mnie laika fotograficznego rozłożyła na łopatki swoim zakłamaniem obrazu.
  Urodziłam się by tworzyć i nic tego nie zmieni,dzisiejszego wieczoru pojawiły się przed oczami trzy nowe projekty,wczoraj jeden większy, ale tempo prac spadnie z racji zajęć praktyczno -teoretycznych z zakresu fotografii.

  Tak więc idę dalej pod tę górkę:)
  Buziaki i pozdrówka.

  OdpowiedzUsuń