Witam serdecznie

sobota, 5 lipca 2014

Talizman Kanti-oznaczający światło.

Po skończeniu naszyjnika do biznesowego kompletu, zaczęłam przygotowywać bransoletkę kiedy poczułam nagły,mocny impuls zrobienia sobie zwyczajnie wyglądającego naszyjnika -talizmanu.
Najpierw pojawiła się pewność co do koloru, potem technika splotu, a na końcu przekonanie że tu i teraz w tej pracy pojawi się labradoryt.
Mam piękny okaz,ale czeka na równie piękną oprawę.
Ten minerał mnie często przyciąga, patrzę na niego i myślę nad doborem koralików, formą oprawy i odkładam czekając na tzw zryw.
Do mojego naszyjnika użyłam skromnie połyskujących szarych ,małych kuleczek labradorytu,prosty splot cubic RAW i własną technikę oplotu kulek pomiędzy cubikiem.


Labradoryt-odbija niepożądane energie, które docierają do naszej aury.
Łączy w sobie właściwości kamienia księżycowego i słonecznego wspomagając harmonijny rozwój na różnych płaszczyznach.
 
  Labradoryt pomaga spojrzeć w głąb siebie, wydobyć to co najlepsze lub jeszcze nieznane, rozwinąć skrzydła wyobraźni i wizji. Nazywa się go czasem "Kamieniem Magów" prawdopodobnie ze względu na to, że wspomaga wgląd i intuicję, a jednocześnie "wyostrza" racjonalny umysł i umiejętność krytycznego, logicznego myślenia. 
 Obcowanie z tym kamieniem napełnia takim chłodnym, pełnym pewności przekonaniem o własnej sile i możności sprostania wszystkim problemom. Pomaga uwierzyć w osobistą moc i kreatywność.(na podstawie źródła "sztukamagiczna.pl)


 Labradoryt korzystnie wpływa na naszą świadomość, sny, oraz łagodzi objawy stresu, lub strachu.
 Kamień ten przynosi ulgę w chorobach oczu i mózgu.
Poprawia kondycję tkanki kostnej, przynosi ulgę w chorobach kręgosłupa i bólach stawów. 

 Równoważy gospodarkę hormonalną organizmu, jak również jest pomocny przy przeziębieniach, niskim ciśnieniu krwi i reumatyzmie.
Pomaga oczyścić ciało z toksyn i spowolnić proces starzenia się.
Labradoryt  reguluje problemy trawienne i poprawia metabolizm.
Pobudza fizyczną aktywność - "daje kopa" energii niezbędnej do podjęcia działania.(źródło:jubiler.pl)


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz