Witam serdecznie

czwartek, 9 kwietnia 2015

Bransoletka z oliwinami

To jedna z prac, które w pewnym momencie zostają "porzucone" bo zaświtał nowy pomysł na coś innego :)


Oliwin

Ten przyjazny i szczęśliwy kamień uważany jest za symbol sławy i godności, jest to także "patron" uzdrowicieli. Zwiększa cierpliwość, zaufanie do siebie i asertywność. Służy zachowaniu równowagi emocjonalnej i pomaga uleczyć rany z przeszłości
 a także zranione ego. Złość, zgorzknienie, zazdrość to często rezultaty zranionych uczuć a czasem również i ego. Oliwin pomaga zrozumieć relacje i ochrania przed zranieniem uczuć. Dzięki niemu łatwiej zrozumiesz zmiany zachodzące w swoim życiu a także cel swojej egzystencji. Redukuje stres, niepokój, irytację i poczucie winy. Pozwala podnieść się po fizycznych, emocjonalnych i duchowych traumach.

Uważany jest za kamień pieniędzy - noś go, jeśli chcesz przyciągnąć pieniądze i okoliczności sprzyjające pojawieniu się ich. Doskonały duet to oliwin i cytryn - pierwszy przyciągnie pieniądze, natomiast drugi pozwoli je zatrzymać. W dawnych czasach nosili go kupcy i bankierzy, gdyż wierzyli, że chroni ich majątki przed niepomyślnymi zdarzeniami. Kamień ten przyniesie ulgę, jeśli jesteś smutna, zagubiona i masz tendencję do emocjonalnego izolowania się.

Działanie tego pozwoli się zrelaksować, zwiększy otwartość, poprawi zdrowie i przyniesie dobry sen. Pobudza procesy regeneracyjne i oczyszczające - pozwala pozbyć się nagromadzonych w organizmie toksyn powstałych na skutek niewłaściwej diety czy używek. Jest polecany, kiedy chcesz zwiększyć witalność i siłę organizmu, pogłębia oddech. Przeciwdziała zbytniej nerwowości, pomaga na wątrobę i wzmaga funkcję nadnerczy. 
źródło: http://www.jubiler.pl

.


.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz