Witam serdecznie

niedziela, 28 czerwca 2015

Jaspis dalmatyńczyk-symbol dobrobytu.

 Jaspis dalmatyńczyk długo sobie leżał od kupna czekając na inspiracje.
Kiedy skończyłam oprawę niebieskiego plastra Agatu przyciągnął mnie właśnie dalmatyńczyk i myśl o prostej czarno-beżowej oprawie.


Jaspis jest  uważany za kamień uzdrawiający, chroniący przed depresją i negatywnym myśleniem; uwalnia od stresów, przywraca spokój, nadaje się dla osób rzucających palenie.
          Jaspis dalmatyńczyk ma działanie ugruntowujące, przypomina człowiekowi że jest duchową istotą odbywającą podróż na planie fizycznym, a ta podróż może być pełna radości i zabawy. Jaspis dalmatyńczyk jest również kamieniem ochronnym, chroni przed niebezpieczeństwem.
          Na poziomie psychologicznym dodaje radości życia i jest polecany na depresyjne myśli i poczucie wypalenia. Przydaje się ludziom, którzy za dużo analizują i wciąż siedzą we własnych myślach, namawia żeby iść do przodu. Na poziomie emocjonalnym harmonizuje emocje, sprzyja wierności, pomaga pokonać chęć zemsty na kimś.
          Jaspis dalmatyńczyk jest korzystny dla sportowców, zwierząt, a także dla dzieci - szczególnie w nocy, kiedy położony przy łóżku sprowadza spokojne sny. 

źródło:http://www.magicznagaleria.pl/kamien.php?id=684.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz