Witam serdecznie

niedziela, 26 kwietnia 2015

Szmaragdowe spojrzenie

Czyli wisior z głową chińskiego smoka , którego oko błyszczy najprawdziwszym naturalnym szmaragdem.
Moja rybka zamarzyła sobie chińskiego smoka, którego nijak nie wiedziałam jak ugryźć metodą wire wrapping, więc  powstał od podstaw ręcznie z czystego srebra metodą art cly.
Wisior ma wielkość 16mm x 26 mm 
naturalny szmaragd kolumbijski
 - VVS1 - AAA -
1.25mm X 1.50mm


Szmaragd

Kamień ten jest jednym z najbardziej wartościowych i ekskluzywnych,cenionych i pożądanych klejnotów na świecie, a ponadto ma wielką moc wpływania na ludzi,jedno spojrzenie na ten kamień może wprawić w doskonały nastrój na cały dzień.
Szmaragd jest kamieniem ułatwiającym dostrojenie się do wzorca bogactwa, aby przyciągnąć to czego człowiek pragnie. Jest także kamieniem odwagi, pomaga iść naprzód drogą nakierowaną przez serce, niezależnie od niebezpieczeństw i przeszkód. W starożytności był uważany za kamień Bogini Wenus, uważano że poprawia pamięć, pomaga w przekonywaniu ludzi, przynosi radość, a nawet dar przepowiadania przyszłości. Według legendy dawni alchemicy stworzyli szmaragdową tablicę, na której była wypisana recepta na transformację i oświecenie.
          Szmaragd tradycyjnie jest noszony jako amulet na przyciąganie bogactwa i obfitości. Wspiera człowieka w tworzeniu obfitości, poprzez pozbywanie się z pola energetycznego myśli i uczuć o niezasługiwaniu. Kiedy te blokady zostaną usunięte, jest przywrócony naturalny przepływ obfitości, co objawia się wzrostem statusu materialnego. Ale bogactwo to nie tylko przedmioty, szmaragd otwiera na otrzymywanie wszelkich darów od wszechświata, uświadamiając że tak naprawdę na świecie nie ma braku, wszystkiego jest wystarczająco i wystarczy tylko sięgnąć.

źródło:www.magicznagaleria.pl
.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz